زندگی خلاقانه

لاویتا برندی ایرانی در خانواده بزرگ تجهیزات تهویه مطبوع می باشد که تمامی محصولات خود را با استفاده ازطراحی و تکنولوژی شرکت  TCL  در خدمت مصرف کننده قرار میدهد. قطعات اصلی محصولات لاویتا از شرکت های معتبر خارجی، علی الخصوص کمپانی بزرگ تی سی ال (TCL) تهیه و خریداری می شود و پس از مونتاژ و تست در خدمت مصرف کنندگان قرار میگیرد.  مجموعه ماکان ویستا با شعار زندگی خلاقانه، تصمیم به حضور در بازار تجهیزات سیستم های تهویه مطبوع گرفته است. تمامی محصولات لاویتا همگام با سطح اول کیفیت جهان همراه شما خواهد بود.

مساله مصرف بهینه انرژی همواره دغدغه‌ای بزرگ برای کشورهای صنعتی و پیشرفته جهان بوده، امروزه با تغییر فرهنگ این مساله یکی از اولوبت های انتخاب محصول توسط مشتریان می‌باشد. مجموعه لاویتا با هدف حرکت در راستای این فرهنگ و گسترش هرچه بیشتر آن بهینه‌ترین محصولات در زمینه مصرف انرژی به همراه بیشترین بازدهی را برای آینده سبز کشور ارائه می‌دهد.

حضور تجهیزات تهویه مطبوع لاویتا در ایران در میان دیگر برند های معتبر و متفرقه به دلیل شرایط اقلیمی، نیاز بازار و توسعه مراکز تجاری و اداری به سمت استفاده از تکنولوژی روز دنیا می‌باشد. در سبد محصولات ارائه شده به مشتریان به تنوع محصولات توجه ویژه داشته‌ایم تا تمامی نیاز های بازار تجهیزات تهویه مطبوع از خانگی و اداری تا تجاری و صنعتی را پوشش دهیم.

کارشناس فروش و پشتیبانی
نمایندگی فعال در کشور
مشتریان تجاری و مسکونی
مصرف بهینه انرژی و سازگار با محیط زیست